top of page

מירב..

אני  אתחיל בלומר לך תודה ענקית.. כי הדבר הזה, התהליך הזה זה משהו שאני חושבת ששינה אותי ואני יכולה לומר שמורן שנכנסה לחדר ההוא בקיבוץ היא לא אותה מורן שיצאה ממנו בסוף התהליך, כל פגישה, או שהסירה חלק שהיה לא נחוץ, או שהבליטה משהו שהיה צורך לראות ולהכיר בו, או שדחפה לעלות למדרגה שממנה היה אפשר לראות דברים אחרת.. הכל נעשה בקצב מותאם ובהחלטות שבסופו של דבר היו צריכות לצאת ממני. אני עושה את התהליך ועם זאת הוא לא היה יכולה להיעשות בלעדי הזכוכית מגדלת שהועלת בטובך לשים מול עיני.. וכיוונת לכל מיני מקומות פנימיים אצלי.

אני יכולה לומר שההחלטה שקיבלתי אז לאחר פגישתנו הראשונית הייתה החלטה שאני ממש שמחה שנעניתי לה בחיוב. במבט לאחור זו הייתה החלטה, עד כמה קלישאתי שזה נשמע, החלטה ששינתה את החיים שלי.

התהליך היה מעניין מאתגר ומאוד ודורש התחיבות מאוד רצינית לעצמי.. יותר מכל. והדרישה שלך לקחת את ההחלטה הזו, כלומר לפעול ולקחת את זה מאוד ברצינות הפך את הראיה של כל התהליך, ביתר רצינות ואחריות. זה היה לא קל.. אך כל קושי היה שווה את זה. 

אחרי שהסתיימו הפגישות, הדברים שהוספתי לשק החוזקות שלי בתהליך,  כאילו האירו.. לסמן שהם עדיין כאן כאילו שברגע שהבחנתי בהם והפעלתי אותם בחיי הם שם ואז כבר חזרתי למסלול כשביד אחד תרמיל וביד שני מקל.. ואם זאת שהרבה מהמורן שנכנסה בפעם הראשונה לקיבוץ שדה יואב להיפגש איתך הרבה ממנה נשאר כמו שהיה אך הכל הואר באור אחר לגמרי.. דברים שפעם נראו כחולשות כדברים תפלים הוערכו אחרת ודברים שהייתי צריכה לשחרר ולנטוש לצד הדרך נעזב.. ובתרמיל התפנה מקום לכל מיני התנסויות חדשות אתגרים חדשים ועולם אחר נתגלה כשהתחלתי להסתכל על הכל אחרת לגמרי..

רציתי לומר לך תודה מכל הלב.. זה תהליך שאני חושבת שכל אחד צריך לעשות בשביל עצמו.. ואני בהחלט שמחה שעשיתי..

מעריכה מאוד ומודה מקרב לב

מורן

מירב יקרה,

רוצה להודות לך על האוזן הקשבת, על המקצועיות, ההכוונה וההכלה.

את אישה מיוחדת בעלת חדות עין ואבחנה מעוררות השראה. הובלת אותי, בדרכך הנעימה והבלתי מתפשרת, לחידוד נקודות והצלחת להאיר נקודות "אפלות".

תודה על מה שאת ועל מה שהיית עבורי בחודשים האחרונים.

מאחלת לך המון הצלחה ואין לי ספק שתהיה כזו.

רק טוב,

איריס

למירב,

היית לי אוזן קשבת וכתף תומכת.

היית מכילה ומאירה, הצלחת לזקק תמציות מתוך בליל של מלל.

הבנת הבנות שלא ידעתי על עצמי, קיבלת בי דברים שלא קיבלתי ועזרת לי לקבל בעצמי.

דחפת אותי לקבלה והבנה של עצמי. עשית לי שקט בתוך בלגן של מחשבות.

נגעת בנקודות כואבות בלי לפעור בורות עמוקים מדי, וסגרת גם פצעים שפתחת.

העצמת אותי בבחירות  שלי והיית לי שעת מקלט, מקום נעים לבוא אליו ותמיד שמחתי לחזור.

השארת טעם של עוד ואולי עוד אחזור.. :-)

עינת

בגיל 43, הגעתי לנקודה בחיים שבה הבנתי שצריך לעצור רגע ולעשות סדר. עברתי דירה מהמרכז לפריפריה, נולדה הבת השנייה שלי וסיימתי תואר שני. הסתכלתי מסביב, על הדברים המשמעותיים בחיי: המשפחה, עבודה, זוגיות, וידעתי שזה הרגע הנכון לחשב מסלול מחדש. חיפשתי קואצ׳ר/ית. הגעתי למירב. הקליק היה מיידי.

התחלנו מפגישת היכרות בה הגדרנו ציפיות ושרטטנו קווים כלליים לתהליך. מיד לאחר מכן צללנו פנימה לתוך תכנית פעולה סדורה. מירב הובילה ואני התמסרתי בשמחה. התחלנו ממיפוי של האלמנטים המשמעותיים בחיי, זוגיות ומשפחה, הבנה של איך אני נתפס ע״י הסביבה, הגדרה של איזון (שנכון לי) בין בית לעבודה, והערכים שלאורם אני פועל בעולם. אחת מהמטרות שלשמה הגעתי היתה איך לקדם מיזם שאני מנסה לפתח, ואיך להמשיך בשגרה של ילדים, פרנסה וזוגיות, גם כשאני מעמיס משימות משמעותיות נוספות על היומיום הצפוף והשוחק גם ככה.

לאורך כל הדרך, מירב ידעה לכוון, לשאול את השאלות הנכונות ולהוציא אותי מהלופ של המחשבות שלא רלוונטיות להתקדמות התהליך. הרגשתי שיש לי על מי לסמוך ושביחד, נמצא את האיזון הנכון, לכוון את המצפן למקום אליו אני רוצה להגיע. סיימתי את תהליך האימון מחוזק, עם חזון ברור ותכנית פעולה. אבל לא פחות חשוב, חידדתי לעצמי מה חשוב לי, איזה משקל שאני בוחר לשים בכל אחד מהתחומים בהם אני מושקע ובעיקר, לדעת שהדרך בה אני בוחר ללכת, היא הדרך הנכונה. אני ממליץ בלב שלם :)

הראל

bottom of page